Yükleniyor
Mükemmellik Sertifikası

DENİZ MÜZESİ 'MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI' ÖDÜLÜ ALDI...

   Kişilerin ziyaret ettikleri yerler hakkında görüşlerini paylaştığı, dünya çapında bilinen ve yaygın bir şekilde başvurulan Tripadvisor online seyahat sitesinde, müzemizi ziyaret eden yerli ve yabancı gezginler Deniz Müzesi için açılan sayfa üzerinden beğeni, görüş ve düşüncelerine göre oylama yapmakta ve müzemiz hakkındaki fikirlerini bu site üzerinden paylaşmaktadır.

   Ziyaretçiler söz konusu site üzerinden 2015 ve 2016 yılında Deniz Müzesi adına oylama yapmış ve sunulan hizmetler hakkında olumlu görüşler bildirmişlerdir. Ziyaretçilerin yaptıkları oylamalar ve sundukları görüşlere istinaden Deniz Müzesi “Mükemmellik Sertifikası” ödülüne layık görülmüştür.

   Tripadvisor seyahat sitesi, Mükemmellik Sertifikası'nı almaya hak kazanan mekanları belirlemek için gezginlerinbeğeni, görüş ve düşüncelerinin kalitesi, sayısı ve güncelliği ile ilgili mekanın popülerlik göstergesinde kalma süresini ve sıralamasını dikkate almaktadır. Bir müze veya mekanın bu sertifikayı alabilmesi için Tripadvisor yıldız derecelendirmesinin en az beş üzerinden dört olması, minimum yorum sayısına ulaşmış ve en az 12 aydır listelenmesi gerekmektedir. Mükemmellik Sertifikası, sadece küresel ölçekte başarılı müze ve mekanlara verilmektedir.