Yükleniyor
Mekanlar
ORTA BAHÇE
412 m2 olan bu alan açık hava konserleri için hazırlanmıştır. 4.70 x 9.50 m ölçülerinde sahnesi ve ses sistemi alt yapısı mevcuttur.
BARBAROS SALONU
628 m² alana sahip bu mekanda, 400-500 kişilik toplantılar, defileler, sergiler, konserler, müzik dinletileri, kokteyl prolonge ve yemekli toplantılar rahatlıkla düzenlenebilir.
KAYIKLAR GALERİSİ ARMA ÖNÜ
136 m² alana sahip bu mekan, Saltanat Kayıklarının tarihi ambiyansında müzik dinletileri, kokteyl prolonge ve yemekli toplantılar için rahatlıkla kullanılabilir. Kapasitesi yaklaşık 100 kişiliktir.
KAYIKLAR GALERİSİ ÜST KAT FUAYE
133 m² alana sahip bu mekan, Saltanat Kayıklarının tarihi ambiyansında müzik dinletileri, kokteyl prolange ile çini, seramik ve heykel sergileri için rahatlıkla kullanılabilir. Kapasitesi yaklaşık 50 kişiliktir.
MERDİVENLER
400 yaşında bir kadırga, boğazın kuğuları saltanat kayıkları ve Ata'nın mirası tarihi kayıkların manevi huzurunda boğaz manzaralı bir mekan olup konser, müzayede ve yemekli toplantılar için rahatlıkla kullanılabilir.
TARİHİ KADIRGA'NIN ÇEVRESİ
Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde 400 yaşında bir kadırga ve boğazın kuğuları saltanat kayıklarının tarihi ve gizemli ambiyansında kokteyl prolonge ve yemekli toplantılar için rahatlıkla kullanılabilecek özel bir mekandır.
HALUK ŞEHSUVAROĞLU SERGİ SALONU
91 m2 alana sahip sergi salonu plastik ve görsel sanat eserlerinin sergilenmesi için hazırlanmıştır. Hareketli spot ışıklarla eserlerin aydınlatılması yapılmaktadır. İstenirse salonun eser sergileme kapasitesi paravan kullanarak arttırılabilir. 80-90 kişilik kokteyl düzenlenebilir.
ÇAKA BEY SERGİ SALONU
151 m2 alana sahip salon plastik ve görsel sanat eserlerinin sergilenmesi için hazırlanmıştır. Hareketli spot ışıklarla eserlerin aydınlatılması yapılmaktadır. Tarihi Kayıklar Galerisi'ne bakan cam duvarlarıyla çok estetik bir görüntü sunmaktadır. İstenirse salon eser sergileme kapasitesi, paravanlar ve koridorun da kullanılması ile arttırılabilmektedir. 100-150 kişilik kokteyl düzenlenebilir.
SİNEVİZYON ODASI
Yaklaşık 50 kişilik koltuk , projeksiyon cihazı ve DVD Player bulunan oda 65 m2 alana sahiptir. Küçük toplantılar ve ön çalışma gruplarının kullanımı için, film ve görüntü izletmek için uygundur ...
ÜST KAT FUAYE SALONU
Normal kullanımda 4 adet oturma grubu yer almaktadır. Gerektiğinde oturma grupları kaldırılarak sergileme ve stand alanı olarak kullanılabilir, kongrelerde danışma ...
SÜLEYMAN NUTKİ ÇOK AMAÇLI SALONU
170 kişilik oturma kapasiteli salonda koltuklar seyyar olup arttırma veya eksiltme yapılabilir. Salonda; Ses ve Görüntü Sistemi, 2 Adet Konuşmacı kürsüsü ve mikrofonu ...