Yükleniyor
Mükemmellik Sertifikası

DENİZ MÜZESİ 'MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI' ÖDÜLÜ ALDI...

Kişilerin ziyaret ettikleri yerler hakkında görüşlerini paylaştığı, dünya çapında bilinen ve yaygın bir şekilde başvurulan Tripadvisor online seyahat sitesinde, müzemizi ziyaret eden yerli ve yabancı gezginler Deniz Müzesi için açılan sayfa üzerinden beğeni, görüş ve düşüncelerine göre oylama yapmakta ve müzemiz hakkındaki fikirlerini bu site üzerinden paylaşmaktadır.

Ziyaretçiler söz konusu site üzerinden 2015, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında Deniz Müzesi adına oylama yapmış ve sunulan hizmetler hakkında olumlu görüşler bildirmişlerdir. Ziyaretçilerin yaptıkları oylamalar ve sundukları görüşlere istinaden Deniz Müzesi “Mükemmellik Sertifikası” ödülüne layık görülmüştür.

The Certificate of Excellence is awarded annually to those that consistently receive Very Good and Excellent reviews and accounts for the quality, quantity and recency of reviews submitted by travelers on Tripadvisor. To qualify, a museum or a business must maintain an overall TripAdvisor bubble rating of at least four out of five, have a minimum number of reviews and must have been listed on Tripadvisor for at least 12 months. The Certificate of Excellence is awarded only to globally successful museums or businesses.